Odzież OFF-ROAD’owa – dostawa GRATIS!

Odzież off-road promocjaOdzież OFF-ROAD’owa to świetny pomysł na manifestację swojej pasji!! Wszyscy lubimy prezentować innym swoje fantastyczne hobby. Czyż nie po to umieszczamy na swoich autach naklejki, dzięki którym wszyscy mogą dowiedzieć się w jakich rajdach startowaliśmy, w jakich wyprawach braliśmy udział, czy też sprzęt jakiej firmy darzymy sympatią i zaufaniem? Czy to nie dlatego na facebook’owych profilach zamieszczamy relacje, zdjęcia i filmy z wyjazdów? Czy nie dlatego lubimy nosić odzież OFF-ROAD’ową z terenowymi grafikami? Tak, zdecydowanie tak!

Od samego początku istnienia sklepu Terenowa Turystyka, zasłużoną popularnością cieszyły się koszulki i bluzy Fruit of the Loom z terenowymi grafikami naniesionymi przez Koszulkowy Concept. Wysoka jakość odzieży, w połączeniu z atrakcyjnymi i profesjonalnie naniesionymi grafikami oraz niską ceną zjednały sobie szerokie grono zadowolonych użytkowników. Otrzymywaliśmy jednak sporo zapytań o możliwość obniżenia kosztów dostawy…

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom, zachęcamy Was do skorzystania z czerwcowej promocji! Tylko w czerwcu zamawiając ubrania o wartości min. 200 zł przesyłkę otrzymacie zupełnie GRATIS!!

Zasady promocji:

  1. Promocją objęte są wszystkie ubrania będące w ofercie sklepu Terenowa Turystyka.
  2. Zestaw promocyjny składa się z dowolnych produktów objętych promocją o łącznej wartości min. 200 zł.
  3. Kupujący zestaw promocyjny nie ponosi kosztów przesyłki.
  4. Jedna osoba może skorzystać z oferty wielokrotnie.
  5. Zwolnienie z kosztów przesyłki następuje przez podanie kodu promocyjnego wyświetlonego podczas procesu finalizowania zamówienia. Należy kliknąć w kod J2BW26RP, a następnie zatwierdzić go klikając przycisk TAK.

W podsumowaniu zamówienia pojawi się rabat na wartość równą kosztowi dostawy.

Tabela rozmiarów koszulek:

Terenowa Turystyka odzież OFF-ROAD Tabela rozmiarów bluz:

Terenowa Turystyka odzież off-road bluza